Курси англійської мови в Херсоні

Курси англійської мови в Херсоні

Ми пропонуємо інтенсивні курси англійської мови, які дають результати кожному. Маючи практичний досвід, професорсько-викладацький склад розробив найбільш інформативну програму курсу. Ми впевнені, що ви закохаєтеся в мову з першого уроку, адже використання аудіо, відео допомагає розвинути уяву і змусити наш мозок працювати.

Курси англійської мови в Херсоні проходять в таких форматах

Індивідуальне навчання англійській мові
Вибираючи цей формат, ми коригуємо для вас розклад і час відвідування занять. Ви можете вивчити, чи є це вранці або пізно вночі, без прив'язки до графіка. Такий формат зручний для тих, хто часто їздить у відрядження або подорожі. Адже ваші заняття не спалюються, а переносяться. У разі тривалої відсутності ми можемо заморозити ваш курс терміном на 6 місяців. Після повернення ви продовжите навчання за зручним для вас графіком. Курс англійської мови триває 4 місяці і призначений для проходження одного мовного рівня.  Оплата може здійснюватися щомісяця або відразу за весь курс, отримуючи при цьому приємну знижку в розмірі 10%. Якщо ви прийшли з нуля, то після проходження одного курсу ви легко зможете проявити себе на повсякденні теми.
Малі групові дослідження -Інтенсивний курс англійської мови
Формат невеликої групи з 2-4 осіб дозволяє отримати хороший результат, адже навчання дуже багате і передбачає хорошу кількість домашніх завдань. Навчання проходить 2 рази на тиждень по 80 хвилин. Курс триває 4 місяці. Групи запускаються кожні 2-3 тижні. Формуємо групи відповідно до рівня знань і правильного часу для занять. Ви можете потренуватися вранці, в обід і ввечері. На час навчання ми надаємо всі роздаткові матеріали.
Навчання в максі-групі англійською мовою
Група Maxi складається з 6-8 чоловік і займається вечором 2 рази на тиждень. Тривалість навчання становить 6 місяців – 96 академічних годин. Платити за такий курс можна щомісяця, що дуже вигідно і не «б'є по кишені» Програма курсу включає вивчення граматики, лексики, розмовної мови, аудіювання, прослуховування аудіо та відео. Ми використовуємо тільки сертифіковані та рекомендовані підручники європейської освіти

Ціни на курси англійської мови

Англійська для дорослих індивідуально
Тривалість
56 академ
годин
Студентів
1 Студент
7110
грн.
7900 грн.
Англійська для дорослих парно
Тривалість
56 академ
годин
Студентів
2 Студента
5400
грн.
6000 грн.
Англійська для дорослих група
Тривалість
96 академ
годин
Студентів
4-6 Студента
1200
грн.
Англійська для моряків
Тривалість
24 академ
годин
Студентів
1 Студент
3850
грн.
Англійська для дітей індивідуально
Тривалість
8 занять
Студентів
1 Студент
1100
грн.
Англійська для дітей міні-група
Тривалість
8 занять
Студентів
4-6 Студента
Ссылка на основную публикацию
Курси англійської мови в Херсоні
Start Today
Start Today