Курси бариста
Курси професій

Курси бариста

Запрошуємо на курси бариста в місті Миколаїв в УЦ Start Today. У вас є бажання відкрити свою власну кав’ярню? Навчіться всьому, що повинні вміти ваші підлеглі самі. Адже як можна керувати бізнесом не знаючи «кухню» зсередини? Можливо ви хочете стати професійним бариста для роботи в кращих закладах України або Європи. Тоді проходження спеціальної підготовки підвищить шанси на успіх. Навіть якщо вам запропонують навчання на майбутньому робочому місці – одногодинний майстер-клас не зробить вас професіоналом.

Кому підійде курс?

Цей курс для новачків, а також слухачів що мають досвід. Наша мета – дати знання, корисні як для майбутніх підприємців, так і для людей, що бажають отримати хорошу посаду в сфері ресторанного бізнесу. Наші випускники затребувані в кав’ярнях і ресторанах завдяки гарній теоретичній і практичній підготовці.

Навчаючись на курсах ви не тільки дізнаєтеся як готувати каву. Ми дамо вам всю інформацію починаючи від будови каво-машини і закінчуючи подачею напою клієнту.

У програмі навчання:

  1. Сорти кави і їх географічне походження. Способи обсмажування;
  2. Помел кави. Правильна настройка помелу;
  3. Устаткування для приготування кави та кавових напоїв. Види і способи налаштування кавомолки та каво-машини;
  4. Управління та догляд за обладнанням;
  5. Посуд і аксесуари для приготування кави;
  6. Що таке еспресо? Еспрессо як самостійний напій і як основа для коктейлів. Темперовка. Ектракція і фактори, що впливають на неї;
  7. Допіо. Рістретто. Лунго. Правильні пропорції води в напоях;
  8. Техніка збивання молока. Пропорції молока для латте і капучіно;
  9. Коктейлі на основі кави. Несподівані поєднання. Робота з льодом;
  10. Підведення підсумків та вручення сертифікатів.

Теоретичний матеріал супроводжується практичними заняттями. Практика проходить в спеціально обладнаному приміщенні з використанням професійного устаткування. Інструктор-практик поділиться всіма секретами роботи з власного досвіду, а не за методичками. Навчить вас не тільки готувати, а й відрізняти на смак якісний еспрессо від того, який краще не пропонувати гостям.

Залишайте заявку або телефонуйте і ми підберемо для вас програму і найзручніший час занять.

Наші ціни

НАВЧАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНО
Тривалість
26 академ
часов
Студентів
1 Студент
3960
грн.
НАВЧАННЯ В МІНІ-ГРУПІ
Тривалість
26 академ
часов
Студентів
2-4 Студента
3240
грн.