Курси з історії України
Підготовка до іспитів

Курси з історії України

Історія України – один з обов’язкових предметів на ЗНО (ЗНО) 2022. Високий бал за результатами його здачі стане дуже важливим фактором при вступі. Кращі ВНЗ України ставлять високі вимоги до своїх абітурієнтам. Зайняти лідируючі позиції в конкурсному відборі можна тільки за умови отримання високих результатів зовнішнього оцінювання. Курси з історії України в місті Миколаїв в УЦ «Start Today» – це ефективна підготовка до тестування учнів з будь-яким рівнем подгоовкі. Згідно з програмою, опублікованій на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти, вивчити потрібно 32 розділу. Починається все з Стародавньої історії і закінчується темами пов’язаними зі становленням нової України.

Програма

Репетитор з історії УЦ «Start Today» розробив алгоритм навчання, який повністю відповідає офіційній програмі ЗНО 2022 року, розробленої для загальноосвітніх навчальних закладів. На курсах ми опрацюємо всі помилки учнів минулих років.

Навчання ви можете пройти в складі групи з 4-6 чоловік за фіксованим графіком. Або запишіться на навчання індивідуально і займайтеся з викладачем один на один з максимально зручному для вас графіком.

Запишіться на навчання з історії України заповнивши форму зворотного зв’язку або зателефонувавши нам по одному з вказаних телефонів.

Наші ціни

ДОСТУПНЕ НАВЧАННЯ ОНЛАЙН (Skype/Viber) ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

НАВЧАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНО
Тривалість
8 занять
Студентів
1 Студент
2240 / міс.
грн.
НАВЧАННЯ В МІНІ-ГРУПІ
Тривалість
7 міс
Студентів
4-6 Студента
7800 грн
грн.

І ТАК, КІЛЬКА СЛІВ ПРО НАВЧАННЯ НА КУРСАХ:

Курс навчання - це 6 місяців безперервної підготовки з досвідченим репетитором в навчальному класі і корисні рекомендації для домашнього повторення. Ми не будемо відволікатися від наміченого курсу і розберемо тільки ті теми, які точно будуть на тестуванні.
Заняття проводяться у вечірній час в невеликих групах від 4 до 6 осіб. Невелика кількість слухачів дозволить приділити увагу кожному при цьому не виключаючи змагальний дух і бажання не відставати від групи.
Якщо щільний графік не дозволяє вчитися в групі, то ми надаємо можливість навчатися індивідуально.
Постійний контроль знань дасть можливість проаналізувати сильні і слабкі сторони кожного учня і спрогнозувати результат ще за довго до початку іспитів.
Гнучка система оплати. Постійні акції, знижки і розстрочки платежів
Всі необхідні матеріали для навчання надаються без додаткової оплати.