Курси німецької мови в Миколаєві
Іноземні мови

Курси німецької мови в Миколаєві

Плануєте туристичну поїздку в Німеччину для цікавого проведення часу або на Октоберфест? Чи збираєтеся вчитися там в якості іноземного студента? Їдете працювати або на постійне місце проживання? Тоді вам стане у нагоді один важливий навик, щоб зробити ваше перебування максимально приємним. Це знання німецької мови. І немає кращого способу вивчення мови, ніж на курсах з професійним репетитором.

Запрошуємо вас пройти курси німецької мови в місті Миколаїв в навчальному центрі Start Today! Досвідчений репетитор німецької допоможе вам опанувати розмовними навичками, необхідними в середовищі спілкування з носіями. А якщо вам потрібна підготовка до міжнародних іспитів, то ви зможете детально ознайомитися зі структурою тестування та вивчати тільки найнеобхіднішу інформацію. Це особливо важливо коли терміни для підготовки стиснуті.

Ми пропонуємо:

курси німецької з нуля.

курси для просунутих.

Підготовка до міжнародних іспитів (Goethe-Institut, Test DAF).

Ми спеціалізуємося на вивченні німецької мови протягом останніх 5 років – тому наша методика викладання і програма навчання є дуже ефективною і перевірена роками. Вона була розроблена нашими викладачами і ретельно перевірена при навчанні німецької мови людей з різних країн, різного віку і на різних рівнях.

Чому ми?

Досвідчені викладачі. Наші репетитори - це люди з великим стажем навчання учнів. Всі програми є їх власними розробками і дають підстави стверджувати, що вони ефективні. 95% наших учнів відзначають, що вони досягли цілей навчання, здали міжнародний іспит на потрібний бал.
Гнучкий графік занять. Час занять підбирається таким чином, щоб жоден учень не відчував проблем з порушенням їх особистих планів. Групи збираються за часом, обумовленим з усіма учнями. А якщо ви виберете індивідуальний графік, то ми максимально підлаштуємося особисто під вас.
Не турбуйтеся про матеріали. Необхідні роздруківки і матеріали вам надасть навчальний центр. Все, що вам потрібно - ручка, зошит і прекрасний настрій.
Навчання має бути доступним. У нас максимально демократична вартість курсів.
Зручне місце розташування в Миколаєві. Наш навчальний центр знаходиться в жвавому місці з хорошою транспортною розв'язкою, куди дістатися зручно з будь-якої точки нашого міста. А це дуже важливо для людей, які цінують свій час.
Сертифікат по закінченню. В кінці кожен учень отримує сертифікат міжнародного зразка із зазначенням рівня знань, отриманого за результатами навчання.

Зателефонуйте в офіс компанії Start Today і запишіться на навчання до будь-якого з наших викладачів. Так само, ви можете записатися на пробний урок.

Наші ціни

Знижена ціна актуальна при оплаті всього курсу одним платежем

БАЗОВИЙ ІНДИВІДУАЛЬНО
Тривалість
64 академ
часов
Студентів
1 Студент
7770
грн.
8640 грн.
НАВЧАННЯ В МІНІ-ГРУПІ
Тривалість
64 академ
часов
Студентів
3-4 Студента
4640
грн.
5330 грн.