Курси англійської для моряків Миколаїв
Іноземні мови

Курси англійської для моряків Миколаїв

Знання англійської мови для моряків є обов’язковою умовою для роботи на будь-якому іноземному судні. Без хорошого розмовного і здачі Marlins Test на високий бал – двері в топові компанії закриті. Навчальний центр Start Today запрошує на курс англійської для моряків тих, хто тільки збирається вступати вчитися на морські спеціальності, курсантів і досвідчених моряків, яким потрібно підтягнути англійську за фахом.

Вартість навчання вказана за весь курс

Індивідуальне навчання
Тривалість
28 академ
годин
Студентів
1 Студент
3690
грн.
4100 грн.

Морську англійську в навчальному центрі можна вивчати за такими напрямками:

  1. Англійська мова для моряків з нуля.
  2. Підготовка до співбесіди в крюїнговій компанії.
  3. Англійська для тих, хто хоче підвищити свій рівень.
  4. Підготовка до Marlins Test.
  5. Підготовка до CES Test.

Залежно від цілей навчання, початкового рівня і часу на підготовкии ми підбираємо індивідуальну програму для кожного. Ви не будете вчитися за стандартною схемою, а тільки за матеріалами підібраним під вас.

Що в підсумку?

Наші випускники без проблем виходять в «зелену зону» за вимогами судновласників і здають тестування на 80% і вище, а також проходять усну співбесіду. Для тих, хто тільки вчиться або збирається вступати – навчання на курсах дає можливість дуже впевнено почувати себе на заняттях. По закінченню курсу видається сертифікат, який свідчить про проходження курсу морскої англійської мови.

Записатися на навчання

Дивіться так само і інші курси англійської в Миколаєві і запишіться на пробне заняття для початку свого шляху до блискучої кар’єри сьогодні! Телефонуйте за номером в шапці сайту або залишайте заявку.