Курси флористики
Курси професій

Курси флористики

Хочете навчитися створенню прекрасних квіткових композицій? Підібрати букет для будь-якої події. Пройдіть курси флористики в місті Миколаїв в УЦ «Start Today». Після закінчення навчання і отримання сертифіката ви можете працювати в квіткових магазинах найвищого рівня. А якщо ви давно мріяли про свій бізнес, то наші курси дадуть вам достатній обсяг професійних знань. Програма навчання складена практикуючим флористом. Кожен урок буде супроводжуватися практичним відпрацюванням.

Програма навчання:

 1. Поняття і історія флористики. Матеріали для роботи, інструментарій. Правила техніки безпеки. Догляд за зрізаними рослинами, продовження їх життя, правила зберігання, перевезення, упаковки. Вплив умов зовнішнього середовища на стан зрізаних квітів і рослин. Біологічна несумісність деяких квітів. Використання декоративного матеріалу в роботі флориста. Облаштування робочого місця. Оформлення вітрини, робота з клієнтом. Декоративні матеріали в роботі флориста. Виготовлення вітальних листівок своїми руками. Святкова упаковка подарунка.
 2. Вибір рослинного матеріалу в курсі флористики, його класифікація. Символіка кольорів. Колористика – гармонійне поєднання кольору. Види аксесуарів, використовуваних при виконанні флористичних робіт. Способи упаковки квітів. Оформлення букетів з 1 і 3 штучних квітів різними видами упаковки.
 3. Класична аранжування квітів. Настільні аранжування. Важливість дотримання пропорцій. Основи композиції: симетрія і асиметрія. Створення настільних композицій з живих квітів.
 4. Практичне виготовлення флористичної сумки і композиції в ній.
 5. Практична обробка живих квітів та декоративних матеріалів. Створення настільної композиції всередині скляної вази і над нею.
 6. Букети в курсі флористики їх види, стилі. Основні техніки їх складання. Угруповання матеріалу. Складання букета в спіральній і паралельної техніці.
 7. Класифікація букетів по призначенню, країнам, віком. Основні особливості і відмінності. Створення чоловічого і жіночого букета в спіральній і паралельної техніках. Упаковка.
 8. Тематичні букети на каркасі. Виготовлення каркаса для тематичної композиції, її створення в спіральній техніці.
 9. Техніка тейпірованіе. Створення віночка і браслета з живих квітів і зелені в техніці тейпірованіе.
 10. Весільний букет. Різновиди. Техніка складання, які є форми і стилі. Оформлення класичного круглого весільного букета для нареченої на живих стеблах в спіральній техніці і в парт букеті. Виготовлення бутоньєрки для нареченого, букета-браслета на руку подружкам нареченої.
 11. Квіткові композиції в інтер’єрі. Практичне заняття: топиарий – його виготовлення. Правила роботи з сухоцвітом, штучними квітами.
 12. Колаж. Створення колажів. Робота з сухим і штучним матеріалом.
 13. Екзаменаційна робота. Отримання студентами сертифікатів

Приклад

Наші ціни

НАВЧАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНО
Тривалість
26 академ
часов
Студентів
1 Студент
5200
грн.
НАВЧАННЯ В МІНІ-ГРУПІ
Тривалість
26 академ
часов
Студентів
2-4 Студента
4200
грн.