Курси з математики
Підготовка до іспитів

Курси з математики

Зовнішнє незалежне оцінювання, а вірніше його успішне проходження – обов’язкова умова вступу до ВНЗ для випускників українських шкіл. Навчальний центр Start Today пропонує комплексну підготовку до ЗНО з математики для майбутніх випускників шкіл міста Миколаєва.

Математика – один з обов’язкових предметів, який доведеться здати всім випускникам на високий бал, для отримання конкурентних позицій в списках абітурієнтів вчасно вступної кампанії.

Тестування з математики складається з двох частин – завдання з алгебри і геометрії. Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено програму зовнішнього тестування 2022. З програмою можна ознайомитися на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Успішне складання іспиту – це вміння проводити математичні розрахунки і вирішувати завдання, проводити аналіз інформації і встановлювати характеристики геометричних фігур.

Репетитор з математики навчального центру Start Today розробив комплексну програму підготовки, розраховану на формування розуміння в учнів математичних процесів. Наша мета – якісна підготовка до ЗНО з математики, а не механічне рішення прикладів.

Особливу увагу ми приділимо побудови стратегії успішного складання та аналізу помилок учнів минулих років. Ми гарантуємо 100% успіх для тих, хто готовий попрацювати.

Програма курсу повністю відповідає рекомендаціям МОН і складається з:

Алгебра

  • Числа і вирази
  • Рівняння, нерівності та їх системи
  • Функції
  • Елементи комбінаторики

Геометрія

  • Планіметрія
  • Стереометрія

Починайте навчання вже зараз, і ви зможете здати тестування на 180 -200 балів. Запис ведеться через адміністратора.

Наші ціни

ДОСТУПНЕ НАВЧАННЯ ОНЛАЙН (Skype/Viber) НА ЧАС КАРАНТИНУ

НАВЧАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНО
Тривалість
8 занять
Студентів
1 Студент
2240 / міс.
грн.
НАВЧАННЯ В МІНІ-ГРУПІ
Тривалість
7 міс
Студентів
4-6 Студента
7800 грн
грн.