Курси англійської мови в Миколаєві
Іноземні мови

Курси англійської мови в Миколаєві

Ми пропонуємо пройти курси англійської мови Миколаїв від Start Today, де надамо виключно якісні освітні послуги. Не дарма 50% наших учнів – це близькі, друзі та знайомі наших випускників. Рекомендації – кращий показник нашої роботи. Якщо Ви поставили собі за мету вивчити англійську в Миколаєві, то вибравши нас Ви не пошкодуєте.

Ціна курсу англійської мови залежить від форми навчання

Вартість вказана за весь період навчання, тривалість якого становить 3.5 місяці. Знижка діє при оплаті всього курсу одним платежем.
для дорослих (3.5 міс)
Тривалість
56 академ
годин
Студентів
1-4 Студент
від 4800
грн.
для моряків (1.5 міс)
Тривалість
28 академ
годин
Студентів
1 Студент
3900
грн.
для дітей (3.5 міс)
Тривалість
56 академ
годин
Студентів
1-4 Студент
від 4800
грн.
Підготовка до ЗНО
Тривалість
8 занять
Студентів
1 Студент
1920 / міс.
грн.
Пробне заняття
Тривалість
1.20 годин
Студентів
1 Студент

Чому наші курси англійської?

Для кожного учня підбирається індивідуальний розклад занять. Це дозволяє поєднати вивчення мови з графіком роботи і життя в цілому. Навчайтеся без шкоди для вашого звичного розпорядку дня.
У нас працюють репетитори з чудовими знаннями. Ми робимо ставку на креативність і досвід викладання.
Ми знаємо, як важливо приділити максимум уваги кожному учневі. Особливо тим, які починають вивчення англійської мови з нуля. Формат міні-груп дозволяє знайти підхід до кожного і організувати проведення уроків з максимальною ефективністю. Навчаючись в групі, де окрім Вас, вчиться ще 8-10 чоловік - неефективно.
У нас Ви отримаєте безцінні знання за дійсно помірну ціну. Система акцій і знижок, які діють постійно, стануть приємним бонусом для найрішучіших.
Багатьом учням необхідно "відточити" свій рівень знань для того, щоб здати міжнародні іспити. Фахівці нашої школи, попередньо, оцінюючи рівень знань студента, розробляють авторські програми з підготовки до важливих іспитів. Це дозволяє гарантувати успішну здачу IELTS, TOEFL, FCE.
Ознайомтеся з методикою викладання будь-якого з наших репетиторів перед початком курсу.
Записатися на навчання

Ми гарантуємо

Упор на розмовну практику. Наші репетитори пропонують працювати за авторськими програмами, в яких, студент більше говорить і слухає. Це дозволяє домогтися максимальних результатів за короткий проміжок часу.

Нестандартний підхід. У жодного учня не буде бажання навчатися, якщо викладач веде урок нудно і монотонно. В нашій школі, вас чекають цікаві і нестандартні уроки, завдяки яким, навчання проходить в легкій і не вимушеної обстановці.

Розробка індивідуальної навчальної програми. Залежно від того, для яких цілей вам необхідна англійська (вступ до ВНЗ в Україні або за кордоном, відрядження, подорожі тощо), викладач розробить навчальну програму.

Зручне місце розташування в місті, наші курси англійської Миколаїв в Інгульському районі в 1 хвилині ходьби від зупинки.

Сертифікат міжнародного зразка. Його отримує кожен наш випускник після успішного проходження повної програми навчання.

Хочеш пройти тест з англійської мови?

Як почати навчання?

Для досягнення найвищих показників, викладачі використовують авторські методики, сучасні матеріали. Таким чином, забезпечуються найбільш сприятливі умови для запам’ятовування нових слів, виразів і граматичних конструкцій. А це, в свою чергу, допомагає в найкоротші терміни досягти цілей навчання. Ви навіть не помітите, як скоро почнете розуміти англійську мову на слух і підтримувати бесіду.

Хочете подолати мовний бар’єр? Тоді, запишіться на курси англійської Миколаїв від Start Today! Для початку просто зателефонуйте нам, або залиште заявку.