Курси англійської мови в Миколаєві
Іноземні мови

Курси англійської мови в Миколаєві

Курси англійської в Миколаєві від школи Start Today – ми надаємо виключно якісні освітні послуги. Адже не дарма 50% наших нових учнів – це близькі, друзі та знайомі наших випускників. Рекомендації – кращий показник нашої роботи. Якщо Ви поставили собі за мету вивчити англійську мову в Миколаєві, то вибравши нас Ви не пошкодуєте.

Курси англійської в Миколаєві проходять в таких формах

Індивідуальне навчання з англійської мови:

При виборі цієї форми ви максимально гнучко можете розпоряджатися своїм часом. Ми підберемо для вас зручні дні та години занять, інтенсивність (від 1 до 5 разів на тиждень) і складемо індивідуальну програму. Якщо знадобиться поїхати у відпустку на місяць або три – будь ласка. Ми заморозимо заняття до вашого повернення без втрат.

Оплату за навчання можна вносити помісячно або за весь курс (4 місяці) отримавши привабливу знижку. Оплата «оптом» дає вигоди і прищеплює дисципліну до відвідування занять.

1 рівень – це 4 місяці навчання. Уже в перші місяці ви зможете пояснюватися на простому побутовому рівні, а через рік спокійно підтримувати бесіду на будь-які теми.

Навчання в маленьких групах-інтенсивний курс англійської мови:

Форма занять для дисциплінованих і націлених на швидкий результат. Тут багато практики і багато домашніх завдань.

Ви будете навчатися в складі групи з 3-4 чоловік, що максимально підходять вам за рівнем знань і часу навчання. Графік занять складається для всієї групи і змінюється тільки в разі згоди кожного студента. Якщо ви не можете продовжити навчання, можна заморозити заняття на термін до 6 місяців. В цьому випадку ми надамо можливість довчитися пізніше з іншою групою.

Ви можете приєднатися до міні-групи на такі рівні: з 0 до А1, з А1 до А2, з А2 до В1, з В1 до В2. Тривалість кожного рівня – 4 місяці. Заняття 2 рази на тиждень. Час занять: ранок, денний час, вечір.

Оплата вноситься на початку курсу за весь період навчання. Старт занять у міру формування групи.

Навчання в максі-групі з англійської мови:

Групи займаються у вечірній час. Кількість учнів – до 8 осіб.

Оплата вноситься щомісячно. Приєднатися до підходящої за рівнем і часом групи можна в будь-який момент.

Тривалість навчання на один рівень: 7-8 місяців

В нашій школі, вас чекають цікаві і нестандартні уроки, завдяки яким, навчання проходить в легкій і не вимушеній обстановці. Ми підібрали найцікавіші методики для навчання дітей і дорослих.

Хід занять

Ціна курсу англійської мови залежить від форми навчання

для дорослих індивідуально
Тривалість
64 академ
годин
Студентів
1 Студент
7770
грн.
8640 грн.
для моряків
Тривалість
28 академ
годин
Студентів
1 Студент
3690
грн.
4100 грн.
для дорослих груповий інтенсив
Тривалість
64 академ
годин
Студентів
3-4 Студента
4640
грн.
5330 грн.
для дорослих група
Тривалість
16 академ
годин
Студентів
6-8 Студента
для дітей
Тривалість
16 академ
годин
Студентів
1 Студент
Підготовка до ЗНО
Тривалість
8 занять
Студентів
1 Студент

Чому наші курси англійської?

Для кожного учня підбирається індивідуальний розклад занять. Це дозволяє поєднати вивчення мови з графіком роботи і життя в цілому. Навчайтеся без шкоди для вашого звичного розпорядку дня.
У нас працюють репетитори з чудовими знаннями. Ми робимо ставку на креативність і досвід викладання.
Ми знаємо, як важливо приділити максимум уваги кожному учневі. Особливо тим, які починають вивчення англійської мови з нуля. Формат міні-груп дозволяє знайти підхід до кожного і організувати проведення уроків з максимальною ефективністю. Навчаючись в групі, де окрім Вас, вчиться ще 8-10 чоловік - неефективно.
У нас Ви отримаєте безцінні знання за дійсно помірну ціну. Система акцій і знижок, які діють постійно, стануть приємним бонусом для найрішучіших.
Багатьом учням необхідно "відточити" свій рівень знань для того, щоб здати міжнародні іспити. Фахівці нашої школи, попередньо, оцінюючи рівень знань студента, розробляють авторські програми з підготовки до важливих іспитів. Це дозволяє гарантувати успішну здачу IELTS, TOEFL, FCE.
Ознайомтеся з методикою викладання будь-якого з наших репетиторів перед початком курсу.
Записатися на навчання

Часті питання на тему «Курси англійської в Миколаєві»

Як вноситься оплата за навчання? Оплату за індивідуальне навчання можна вносити щомісяця або за весь курс. Оплачуючи курс відразу ви отримуєте знижку. При навчанні в максі групі оплата вноситься щомісяця, в міні-групі – одним платежем за рівень або на 2 частини.

Чи є у нас спеціалізовані програми? Залежно від того, для яких цілей вам необхідна англійська (вступ до ВНЗ в Україні або за кордоном, відрядження, подорожі, бізнес і т.п.), викладач запропонує навчальну програму.

Де знаходиться навчальний центр? У нас зручне місце розташування із зручною транспортною розв’язкою. Наші курси англійської в Інгульському районі Миколаєва в 1 хвилині ходьби від проспекту Миру.

Видаємо ми документи про проходження курсу? Сертифікат міжнародного зразка отримує кожен наш випускник після успішного проходження повної програми