Курси англійської мови в Миколаєві
Іноземні мови

Курси англійської мови в Миколаєві

З моменту відкриття курсів англійської мови Start Today, компанія надає виключно якісні освітні послуги. Не дарма 50% наших учнів – це близькі, друзі та знайомі наших випускників. Рекомендації – кращий показник нашої роботи. Якщо Ви поставили собі за мету вивчити англійську мову в Миколаєві, то вибравши нас Ви не пошкодуєте.

Для забезпечення найвищих показників, викладачі використовують авторські методики, сучасні матеріали. Таким чином, забезпечуються найбільш сприятливі умови для запам’ятовування нових слів, виразів і граматичних конструкцій. А це, в свою чергу, допомагає в найкоротші терміни досягти цілей навчання. Ви навіть не помітите, як скоро почнете розуміти іноземну мову на слух і прекрасно підтримувати бесіду.

Головні принципи компанії Start Today

Упор на розмовну практику. Наші репетитори пропонують працювати за авторськими програмами, в яких, студент більше говорить і слухає. Це дозволяє домогтися максимальних результатів за короткий проміжок часу.

Нестандартний підхід. Ні у дорослих, ні у дітей не буде бажання вчитися, якщо викладач веде урок нудно і монотонно. В нашій школі англійської мови, вас чекають цікаві і нестандартні уроки, завдяки яким, навчання проходить в легкій і не вимушеної обстановці.

Розробка індивідуальної навчальної програми. Залежно від того, для яких цілей вам необхідна англійська (вступ до ВНЗ в Україні або за кордоном, відрядження, подорожі тощо), викладач розробить навчальну програму.

Як почати навчання в Start Today?

Вам терміново потрібно вивчити англійську? Тоді, запишіться на курси англійської мови Start Today в місті Миколаїв! Для початку просто зателефонуйте нам.

НАШІ ЦІНИ

Знижена ціна актуальна при оплаті всього курсу одним платежем
БАЗОВИЙ ІНДИВІДУАЛЬНО
Тривалість
56 академ
часов
Студентів
1 Студент
5895
грн.
6550 грн.
НАВЧАННЯ В МІНІ-ГРУПІ
Тривалість
56 академ
часов
Студентів
2-4 Студента
3600
грн.
4500 грн.
ЕКСПРЕС ІНДИВІДУАЛЬНО
Тривалість
28 академ
часов
Студентів
1 Студент
3060
грн.
3600 грн.

ЧОМУ МИ?

Для кожного учня підбирається індивідуальний розклад занять. Це дозволяє поєднати вивчення мови з графіком роботи і життя в цілому. Навчайтеся без шкоди для вашого звичного розпорядку дня.
У нас працюють репетитори з чудовими знаннями. Ми робимо ставку на креативність і досвід викладання.
Ми знаємо, як важливо приділити максимум уваги кожному учневі. Особливо тим, які починають вивчення англійської мови з нуля. Формат міні-груп дозволяє знайти підхід до кожного і організувати проведення уроків з максимальною ефективністю. Навчаючись в групі, де окрім Вас, вчиться ще 8-10 чоловік - неефективно.
У нас Ви отримаєте безцінні знання за дійсно помірну ціну. Система акцій і знижок, які діють постійно, стануть приємним бонусом для найрішучіших.
Багатьом учням необхідно "відточити" свій рівень знань для того, щоб здати міжнародні іспити. Фахівці нашої школи, попередньо, оцінюючи рівень знань студента, розробляють авторські програми з підготовки до важливих іспитів. Це дозволяє гарантувати успішну здачу IELTS, TOEFL, FCE.
Ознайомтеся з методикою викладання будь-якого з наших репетиторів перед початком курсу.