Курси англійської для дітей Миколаїв
Іноземні мови

Курси англійської для дітей Миколаїв

Англійська – це та мова, яка не має віку. Вона буде корисна для вивчення не тільки дорослим, а й дітям. Англійську для дітей та школярів запрошує вивчати школа іноземних мов Start Today в Миколаєві, де кожному буде запропонована програма за індивідуальним запитом.

Робити з дітьми перші кроки у вивченні іноземних мов – дуже відповідальне завдання. Адже недосвідчений репетитор може назавжди відбити бажання до навчання при неправильному підході. Наше завдання – спочатку зацікавити, а потім вже навчити.

Вартість навчання залежить від обраної вами форми навчання

Індивідуально
Тривалість
64 академ
годин
Студентів
1 Студент
7770
грн.
8640 грн.
Міні-група
Тривалість
64 академ
годин
Студентів
3-4 Студента
4640
грн.
5330 грн.

Часті питання на тему «Англійська для дітей Миколаїв»

З якого віку можна навчатися на курсах?
Ми приймаємо для навчання за програмами англійської для дітей та школярів від 7 до 14 років.
Хто буде навчати?
Наші викладачі - досвідчені педагоги, які не тільки знають англійську, а й вміють прищепити любов до неї у своїх молодших учнів. Вони з радістю будуть розучувати з дітьми вірші і пісні, а також переглядати відео і грати в ігри.
Чи доступно онлайн навчання?
Так, заняття проходять як у нас в офісі, так і дистанційно.
Заняття проводяться індивідуально або в групі?
Ви можете вибрати зручний формат навчання: індивідуально або в складі групи до 4-х чоловік. Групи формуються за рівнем знань та віком.
Записатися на навчання

Програма курсу англійської для дітей побудована на вивченні цікавих інтерактивних матеріалів: аудіо та відео, вірші і пісні, література, малювання, рольові ігри на групових заняттях.

Дивіться і інші курси англійської в Миколаєві. Ваші діти будуть вдячні вам в майбутньому, якщо ви подбаєте про їхню освіту вже зараз. Чим раніше ви почнете, тим легше і ефективніше буде навчання. Телефонуйте і записуйтеся на заняття прямо зараз.