Курси англійської для дітей Миколаїв
Іноземні мови

Курси англійської для дітей Миколаїв

Англійська – це та мова, яка не має віку. Він буде корисний для вивчення не тільки дорослим, а й дітям. Англійська для дітей та школярів запрошує вивчати школа іноземних мов Start Today в Миколаєві, де кожному буде запропонована програма за індивідуальними запитами.

Робити з дітьми перші кроки у вивченні іноземних мов – дуже відповідальне завдання. Адже недосвідчений репетитор може назавжди відбити бажання до навчання при неправильному підході. Наше завдання – спочатку зацікавити, а потім вже навчити.

Вартість навчання залежить від обраної вами форми навчання

Індивідуально (3.5 міс)
Тривалість
56 академ
годин
Студентів
1 Студент
от 223
грн.
Міні група (3.5 міс)
Тривалість
56 академ
годин
Студентів
2-4 Студента
от 145
грн.

Часті питання на тему «Англійська для дітей Миколаїв»

З якого віку можна навчатися на курсах?
Ми приймаємо для навчання за програмами англійської для дітей та школярів від 7 до 14 років.
Хто буде навчати?
Наші викладачі - досвідчені педагоги, які не тільки знають англійську, а й вміють прищепити любов до нього у своїх молодших учнів. Вони з радістю будуть розучувати з дітьми вірші і пісні, а також переглядати відео і грати в ігри.
Чи доступно онлайн навчання?
Так, заняття проходять як у нас в офісі, так і дистанційно.
Заняття проводяться індивідуально або в групі?
Ви можете вибрати зручний формат навчання: індивідуально або в складі групи до 4-х чоловік. Групи формуються за рівнем знань та віком.
Записаться на обучение

Програма курсу англійської для дітей побудована на вивченні цікавих інтерактивних матеріалів: аудіо та відео, вірші і пісні, література, малювання, рольові ігри на групових заняттях.

Дивіться і інші курси англійської в Миколаєві. Ваші діти будуть вдячні вам в майбутньому, якщо ви подбаєте про їхню освіту вже зараз. Чим раніше ви почнете, тим легше і ефективніше буде навчання. Телефонуйте і записуйтеся на заняття прямо зараз.