Курси масажу
Краса і здоров'я

Курси масажу

Школа масажу в навчальному центрі Start Today є спеціалізованим підрозділом навчального закладу, який проводить курси в таких напрямках:

Оздоровчий, класичний, дитячий, антицелюлітний, медовий і лімфодренажний масаж. А також інших пов’язаних з ними методів оздоровлення тіла. Такими як масаж бамбуковими паличками і стоун-терапія.

Успіх нашої школи визначає кількість вдячних випускників, які закінчивши курси вже працюють в провідних оздоровчих і лікувальних закладах Миколаєва та інших міст України, і Європи. Наш навчальний центр завжди прагне до досконалості в навчанні і практиці професійного масажу і терапії для тіла.

Чому ми?

Якщо ви новачок, який бажає пройти першокласну підготовку і отримати нову професійну кваліфікацію. Або ви кваліфікований медичний працівник, який бажає розширити свої знання і навички, наша школа масажу в місті Миколаїв запропонує вам широкий вибір курсів, які підійдуть усім людям, з будь-яким рівнем підготовки.

Всі курси проводяться неповний робочий день по суботах, вечорами, в денний або ранковий час. Щоб ви могли звільнитися після навчання в школі чи університеті, після роботи або сімейних обов’язків і присвятити сили і думки навчального процесу. Наші групи працюють в кількості 2-4 учня, що дозволяє приділити достатню увагу кожному учневі.

Наші кабінети обладнані всім необхідним для комфортного навчання. Прийшовши до нас, ви зможете зануритися в атмосферу роботи, яка чекає вас відразу після випуску і отримання сертифіката.

Навчивши понад 500 студентів, ми з нетерпінням чекаємо можливості вітати вас в стінах нашої масажною школи! Телефонуйте швидше і записуйтеся на безкоштовну консультацію.

Наші ціни

Загальний курс масажу
Тривалість
36 академ
годин
Студентів
1-4 Студент
від 6600 грн
грн.
Масаж класичний
Тривалість
24 академ
годин
Студентів
1-4 Студент
від 4500 грн
грн.
Антицелюлітний массаж
Тривалість
12 академ
годин
Студентів
1-4 Студент
від 3000 грн
грн.
Курси дитячого масажу
Тривалість
12 академ
годин
Студентів
1-4 Студент
від 4500 грн
грн.
Курси масажу обличчя
Тривалість
12 академ
годин
Студентів
1-4 Студент
від 3000
грн.