Курси польської мови в Миколаєві
Іноземні мови

Курси польської мови в Миколаєві

Плануєте вчитися або працювати в Польщі? Тоді запрошуємо вас на курси польської мови в місті Миколаїв в освітньому центрі Start Today. У нас ви швидко зможете навчитися говорити і писати польською мовою. Вже з перших занять наші учні починають говорити і розуміти загальний зміст речень і фраз. І в результаті, після перших місяців починають читати і спілкуватися з носіями мови на нескладні теми.

Кому підійдуть курси польської мови?

Навчання на курсах підійде новачкам і тим, хто вже говорить польською, але бажає поліпшити свої знання. У нас є ефективні програми для дорослих і дітей.

Як проходять заняття?

Наші ціни

Польська для початківців (індивідуально)
Тривалість
1 місяць
Студентів
1 Студент
1944
грн.
2160 грн.
Польська мова в парі
Тривалість
1 місяць
Студентів
2 Студента
1600
грн.
2130 грн.
Польська для початківців (міні-група)
Тривалість
1 місяць
Студентів
4-6 Студента
1365
грн.
1820 грн.
Польська для дітей (індивідуально)
Тривалість
1 місяць
Студентів
1 Студент
1944
грн.
2160 грн.

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ НА ТЕМУ "ЯК ПРОХОДЯТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ У МИКОЛАЄВІ"

ХТО БУДЕ МЕНЕ НАВЧАТИ?
З вами будуть займатися кваліфіковані вчителі (філологи і носії польської мови). З ними ви дуже швидко освоїте навички спілкування.
ЧИ ПОТРІБНО КУПУВАТИ ПІДРУЧНИКИ ТА ІНШІ МАТЕРІАЛИ?
Всі необхідні роздаткові матеріали вам нададуть в навчальному центрі безкоштовно. Ваше завдання - тільки відвідувати заняття.
ЧИ МОЖУ Я ПРОЙТИ ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ ПЕРШ НІЖ ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС?
Ви можете познайомитися зі своїм майбутнім викладачем польської мови до початку курсу. Оцініть його методику викладання і спосіб подачі матеріалу. Для цього у нас є пробний урок вартістю 120 грн.
ЯК ОТРИМАТИ ЗНИЖКУ НА КУРС ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ?
Оплачуючи курс одним платежем ви отримуєте знижку в розмірі 10%. А прийшовши разом з другом, який також буде навчатися у нас ви отримуєте + 5% додаткової знижки.

Програма курсу

1. Розмовний курс польскої мови

Основний акцент робиться на вимову. Граматика і лексика викладається в контексті, що дозволяє сконцентруватися на розмові, не перевантажуючи себе складними правилами. Цей курс підійде людям, які від’їжджають до Польщі, а також для подорожей і саморозвитку. Програма будується таким чином, щоб за короткий термін (3-4 місяці) ви впевнено почувалися серед носіїв мови.

2. Польська мова для вступу у ВНЗ

Програма розроблена для студентів, які планують продовжити навчання за кордоном. Навчання для вступу, запропоноване нашою компанією, передбачає освоєння навичок письма, читання й мови. Для таких цілей у нас розроблена більш поглиблена програма. Так як, вимоги польських ВНЗ до рівня знань абітурієнта дуже високі.

3. Польська мова для роботи

Цей напрямок ідеально підійде для людей які хочуть виїхати в Польщу для пошуку нової роботи. При проходженні курсу основний акцент робиться на спілкування щоб була можливість вільно спілкуватися з громадянами Польщі.

4. Курси польської для отримання Карти поляка

Після того, як зібрані всі необхідні документи, що підтверджують походження, необхідно приступити до вивчення польської мови. Варто не забувати, що ви повинні володіти інформацією про історію та традиції Польщі. Наші досвідчені репетитори знають структуру співбесіди і з радістю допоможуть вам за короткий термін підготуватися до неї.

Наші викладачі

Світлана Олександрівна

Світлана Олександрівна

Майже все життя проживала в Польші і прирівнюється до носія мови

Світлана Олександрівна

Сертифікат про проходження курсу польської мови

Закінчивши курси польської мови в нашому учбовому центрі в місті Миколаїв кожен студент отримує сертифікат міжнародного зразка. Навчання можна пройти також онлайн. На сертифікаті на двох мовах (українською та англійською) буде вказано курс який ви пройшли і рівень знань. Записуйтеся до нас на навчання вже сьогодні!