Курси польської мови в Миколаєві
Іноземні мови

Курси польської мови в Миколаєві

В освітньому центрі Start Today – Ви можете швидко навчитися говорити і писати на польському. Уроки тут проходять цікаво і ефективно. На наших курсах польської мови в Миколаєві вже після перших занять, ви зможете самостійно складати пропозиції і розуміти загальний зміст фраз і виразів.

Про курси в навчальному центрі Start Today

Польська мова – один з найбільш затребуваних, необхідний для вступу іноземних вузів, і роботи за кордоном. Тільки у нас за короткий час його можна вивчити разом з репетиторами польської мови в компанії Start Today. Залежно від мети навчання, освітній заклад пропонує:

Розмовний курс. Основний акцент робиться на вимову. Граматика і лексика викладається в контексті, що дозволяє сконцентруватися на мовлення, не перевантажуючи себе складними правилами. Цей курс підійде людям, які від’їжджають до Польщі, а також, для подорожей і саморозвитку. Програма будується таким чином, щоб вже за короткий термін (3-4 місяці) ви впевнено почувалися серед носіїв мови.

Для вступу до ВНЗ. Програма розроблена для студентів, які планують продовжити навчання за кордоном. Навчання для надходження, пропоноване нашою компанією, передбачає освоєння навичок письма, читання й мови. Для таких цілей у нас розроблена більш поглиблена програма. Так як, вимоги польських ВНЗ до рівня знань абітурієнта дуже високі.

Співбесіда для отримання Карти поляка. Після того, як зібрані всі необхідні документи, що підтверджують походження, необхідно приступити до вивчення польської. Варто не забувати, що ви повинні володіти інформацією про історію та традиції Польщі. Наші досвідчені репетитори знають структуру співбесіди і з радістю допоможуть вам за короткий термін підготуватися до нього.

Наші переваги

Досвідчені викладачі. З вами будуть займатися кваліфіковані вчителі. Це дозволить швидше освоїти навички спілкування.

Цікаві програми. Для забезпечення позитивних результатів слід зацікавити студента. Зважаючи на це, для кожного учня готуються захоплюючі завдання. Програми розробляються в залежності від базових знань учня. Також при складанні плану навчання, фахівці звертають увагу на мету виїзду за кордон (надходження в закордонний ВНЗ, відрядження тощо).

Підготовка методичних матеріалів. Ваше завдання – відвідати заняття. Всі необхідні роздаткові матеріали, вам нададуть в навчальному центрі.

Можливість пробного уроку. Зустрітися зі своїм майбутнім викладачем до початку курсу. Оцініть його методику викладання і спосіб подачі матеріалу.

Що потрібно, щоб вчитися у нас?

Тільки бажання і телефонний дзвінок. В офісі вам розкажуть, як записатися на навчання. Сотні позитивних відгуків – це показник того, що Start Today – кращі навчальні курси польської мови в місті Миколаїв. Але не вірте нам на слово. Приходьте і переконайтеся самі!

Наші ціни

Знижена ціна актуальна при оплаті всього курсу одним платежем
БАЗОВИЙ ІНДИВІДУАЛЬНО
Тривалість
56 академ
часов
Студентів
1 Студент
5895
грн.
6550 грн.
БАЗОВИЙ У МІНІ-ГРУПІ
Тривалість
56 академ
часов
Студентів
2-4 Студента
3600
грн.
4500 грн.
ЕКСПРЕС ІНДИВІДУАЛЬНО
Тривалість
28 академ
часов
Студентів
1 Студент
3060
грн.
3600 грн.