Про нас
Завжди викладатися на 100% для вашого бездоганного результату – головне завдання компанії “Start Today”. Протягом останніх кількох років наша школа готує фахівців у багатьох різноманітних напрямках, які успішно знаходять застосування своїм знанням в Україні і по всьому світу.
За роки роботи ми рухалися вперед, помилялися і все таки створили нашу команду мрії. Кожен викладач хворіє своєю справою і виконує його з душею. Відсутність «плинності» кадрів дозволяє підтримувати стабільно високу якість навчання.
Ми створили більше 50 навчальних програм в різних напрямках, які постійно доповнюються та переглядаються. Це дозволяє підтримувати актуальність інформації, яку отримують учні.
Для зручності учнів у нас створено 2 окремі підрозділи – онлайн і оффлайн школи. В онлайн підрозділі кожен день проходять навчання сотні учнів не виходячи зі свого будинку. Курси в Миколаєві а також курси у Херсоні, які вимагають обов’язкової присутності на практичних заняттях, ми проводимо в наших офісах у відповідних містах.
Тисячі випускників вже отримали наші сертифікати і виконали свої мрії. Приєднуйтесь до їх числа. Почніть сьогодні!
![](https://start-today.com.ua/wp-content/cache/thumb/2ef313427_740x520.jpg)
Чим ми відрізняємося від конкурентів?
Ми сучасна компанія, що йде в ногу з часом. Навчання у нас можна проходити в будь-якому віці і з різним рівнем початкової підготовки.
Повністю укомплектована матеріально-технічна база дозволяє надавати комфортні умови для навчання масажистів, косметологів, майстрів нігтьової естетики, візажистів, майстрів нарощування вій, перукарів і студентів інших напрямків.
Постійно діюча система акцій та знижок. Такі як: приведи друга, додаткова знижка за купівлю другого курсу, а так само можливість розстрочки платежів робить навчання доступним для всіх.
Чи не велика кількість людей в групах зайвий раз доводить, що ми працюємо на результат. В таких умовах кожен учень отримує достатню кількість уваги викладача.
Для учнів мовних курсів від нуля до рівня B2 – це реальний результат. Ми допомагаємо успішно пройти будь-які міжнародні іспити і скласти ЗНО на 200 балів.
Ми відповідально ставимося до відбору викладачів. В команду потрапляють тільки досвідчені фахівці. Вони проходять ретельний відбір і регулярно підвищують свою кваліфікацію.
Час – найцінніший ресурс. Можливість індивідуального навчання дозволить відвідувати курси без шкоди для Ваших особистих планів, домашніх справ і робочого часу.
Наша команда
![Світлана](https://start-today.com.ua/wp-content/cache/thumb/edb4887e1_440x450.jpg)
![Юлія](https://start-today.com.ua/wp-content/cache/thumb/66de14360_440x450.jpg)
![Ольга](https://start-today.com.ua/wp-content/cache/thumb/17db2197d_440x450.jpg)
![Вероніка](https://start-today.com.ua/wp-content/cache/thumb/dff04561e_440x450.jpg)
![Валерія](https://start-today.com.ua/wp-content/cache/thumb/311bf6a1b_440x450.jpg)
![Вадим](https://start-today.com.ua/wp-content/cache/thumb/ce1479236_440x450.jpg)
![Катерина](https://start-today.com.ua/wp-content/cache/thumb/868099044_440x450.jpg)
![Алла](https://start-today.com.ua/wp-content/cache/thumb/582aa1daf_440x450.jpg)
![Світлана](https://start-today.com.ua/wp-content/cache/thumb/f43ba86e4_440x450.jpg)
![Ксенія](https://start-today.com.ua/wp-content/cache/thumb/a7701d0c4_440x450.jpg)