Про нас

Завжди викладатися на 100% для вашого бездоганно результату – головне завдання компанії “Start Today”. Протягом останніх кількох років наша школа готує фахівців у багатьох різноманітних напрямках, які успішно знаходять застосування своїм знанням в Україні і по всьому світу.

За роки роботи ми рухалися вперед, помилялися і все таки створили нашу команду мрії. Кожен викладач хворіє своєю справою і виконує його з душею. Відсутність «плинності» кадрів дозволяє підтримувати стабільно високу якість навчання.

Ми створили більше 50 навчальних програм в різних напрямках, які постійно доповнюються та переглядаються. Це дозволяє підтримувати актуальність інформації, яку отримують учні.

Для зручності учнів у нас створено 2 окремі підрозділи – онлайн і оффлайн школи. В онлайн підрозділі кожен день проходять навчання сотні учнів не виходячи зі свого будинку. Курси в Миколаєві, які вимагають обов’язкової присутності на практичних заняттях, ми проводимо в нашому фізичному офісі.

Тисячі випускників вже отримали наші сертифікати і виконали свої мрії. Приєднуйтесь до їх числа. Начините сьогодні!

Чим ми відрізняємося від конкурентів?

Ми сучасна компанія, що йде в ногу з часом. Навчання у нас можна проходити в будь-якому віці і з різним рівнем початкової підготовки.

Повністю укомплектована матеріально-технічна база дозволяє надавати комфортні умови для навчання масажистів, косметологів, майстрів нігтьової естетики, візажистів, майстрів нарощування вій, перукарів і студентів інших напрямків.

Постійно діюча система акцій та знижок. Такі як: приведи друга, додаткова знижка за купівлю другого курсу, а так само можливість розстрочки платежів робить навчання доступним для всіх.

Чи не велика кількість людей в групах зайвий раз доводить, що ми працюємо на результат. В таких умовах кожен учень отримує достатню кількість уваги викладача.

Для учнів мовних курсів від нуля до рівня B2 – це реальний результат. Ми допомагаємо успішно пройти будь-які міжнародні іспити і скласти ЗНО на 200 балів.

Ми відповідально ставимося до відбору викладачів. В команду потрапляють тільки досвідчені фахівці. Вони проходять ретельний відбір і регулярно підвищують свою кваліфікацію.

Час – найцінніший ресурс. Можливість індивідуального навчання дозволить відвідувати курси без шкоди для Ваших особистих планів, домашніх справ і робочого часу.

Наша команда

Світлана

Світлана

Керівник навчального центру "Start Today".
Світлана
Юлія

Юлія

Адміністратор навчального центру "Start Today".
Юлія
Ольга

Ольга

Викладач курсів: естетичної косметології, шугаринга, антицелюлітного масажу і масажу обличчя.
Ольга
Вероніка

Вероніка

Викладач курсів: комбінованого манікюру, апаратного манікюру, нарощування нігтів.
Вероніка
Валерія

Валерія

Викладач курсів: комбінованого манікюру і нарощування нігтів.
Валерія
Вадим

Вадим

Викладач курсів: оздоровчого і класичного, антицелюлітного, креольського, дитячого масажу і стоун-терапії.
Вадим
Катерина

Катерина

Викладач курсів: перукарського мистецтва, колористики, зачісок і косоплетенія.
Катерина
Алла

Алла

Викладач курсів: англійської мови та англійської для моряків.
Алла
Світлана

Світлана

Носій польської мови. Викладач курсів: польську мову, підготовка до співбесіди на Карту Поляка.
Світлана
Ксенія

Ксенія

Викладач курсів: математика і підготовка до ЗНО та ГПА з математики.
Ксенія