Курси з математики онлайн і підготовка до ЗНО з математики
Підготовка до іспитів

Курси з математики онлайн і підготовка до ЗНО з математики

Онлайн-курси з математики – це зручно, ефективно і безпечно (що важливо сьогодні). Навчатися у нас можна маючи лише комп’ютер або смартфон, стабільне підключення до Інтернету і 2 години на тиждень. Наші студенти у 2020-2021 роках склали ЗНО краще, ніж більшість абітурієнтів в Україні, і вже є студентами найпрестижніших університетів.

Як проходить навчання в онлайн-школі математики Start Today:

1. Заняття проводяться на платформах Skype або Zoom у зручний для студента час.
2. Репетитор з математики онлайн займається один на один із студентом, що дозволяє обирати темп занять і враховувати індивідуальні особливості кожного.
3. Після уроку дається цікаве домашнє завдання, яке допоможе закріпити матеріал.
4. Перед початком навчання можна пройти пробний урок.
Наші викладачі мають великий досвід роботи зі школярами та студентами, а також авторські програми підготовки до тестування. З кожним роком вони вдосконалюють програму навчання і складають нові завдання.

Чому потрібно обрати курси математики онлайн

Не потрібно витрачати час на дорогу. Батькам біьше не потрібно турбуватися про пізні повернення від репетитора.
За кожним учнем закріплений особистий викладач і куратор, який буде робити процес навчання ще більш комфортним і вирішувати питання, що виникають.
Заняття не пропаде, якщо учень не зміг його відвідати, а просто переносяться на інший, більш зручний час.
Все, що потрібно для занять - комп'ютер або смартфон з підключенням до інернету.

Програма підготовки до ЗНО 2022 з математики онлайн відповідає рекомендаціям Міністерства освіти і науки України. На заняттях опрацьовуються всі можливі варіанти завдань і найчастіші помилки учнів минулих років.

Все ще є питання про навчання в онлайн математичноій школі? Залиште заявку і наш менеджер передзвонить Вам найближчим часом і детально проконсультує.

Вартість навчання

Якщо ви бажаєте записатися на пробне заняття перед початком навчання – просто залиште заявку, натиснувши кнопку “Записатися” і ми вам передзвонимо

Навчання індивідуально
Тривалість
8 занять
Студентів
1 Студент
2240/міс
грн.