Курси бровиста
Краса і здоров'я

Курси бровиста

Корекція і фарбування брів від кращих інструкторів. Правильно оформлені брови надають виразності образу навіть без макіяжу на обличчі. А чи не правильно підібраний колір і форма може неабияк зіпсувати враження.

Курс корекції і фарбування брів в місті Миколаїв від УЦ «Start Today» ми створили спеціально для охочих опанувати професію бровіст. Це курс підійде новачкам або іншим професіоналам у сфері краси, які хочуть підвищити кваліфікацію – візажіти, косметологи, лешмейкери.

У процесі навчання ви вивчите всі етапи корекції брів, починаючи від підбору форми і закінчуючи фарбуванням фарбою або хною. Ви дізнаєтеся як важливо підібрати правильний колір і форму і враховувати тип шкіри при виборі барвника. Навчання можливе в двох формах: індивідуально і в міні-групах. Для студентів, які мають специфічний графік роботи, навчання або обмежений час ми рекомендуємо індивідуальну форму навчання. Але і на групових заняттях ми прагнемо приділити максимальну увагу кожному учневі так, що створюється відчуття індивідуального навчання.

Програма курсу “Бровіст з нуля”:

  1. Професія бровіст. Професійна етика. Пристрій робочого місця
  2. Розбір матеріалів і інструментів для роботи майстра бровіста. Робота з різними
    виробниками фарби. Різниця в роботі з хною і фарбою.
  3. Підбір форми брів до форми обличчя. Особливості роботи з різними типами шкіри.
  4. Побудова форми брів. Фарбування фарбою / хною. Виконання корекції.

Лишайте заявку, щоб дізнатися програми всіх курсів та деталі навчання.

Вся робота проходить на моделях наданих навчальним центром. Всі матеріали і інструменти ми надаємо. Таким чином ви зможете попрацювати з барвниками різних виробників і вирішити що для вас, як майбутнього майстра, найкраще. А інструктор підкаже де це все краще придбати. За роки роботи навчальний центр Start Today заробив бездоганну репутацію як серед жителів міста, так і за його межами. У нас навчилося багато студентів з Європи, Англії, Ізраїлю і ін. Наш сертифікат підтверджує високий рівень підготовки і стане найкращим аргументом при працевлаштуванні. Наші випускники працюють в кращих салонах або мають власний бізнес в б’юті-сфері.

Залишайте заявку і наш адміністратор підбере для вас найзручнішу форму навчання.

Наші ціни

Бровіст з нуля
Тривалість
5 занять
Студентів
1 Студент
від 5000 грн
грн.
Бровіст з нуля + ламінування брів
Тривалість
9 занять
Студентів
1 Студент
від 7400 грн
грн.
Ламінування брів
Тривалість
4 занять
Студентів
1 Студент
від 3500 грн
грн.