Курси перукаря
Краса і здоров'я

Курси перукаря

Базовий курс «Перукар-універсал». Новий підхід до підготовки майстрів.

Ми знаємо як багато зараз салонів краси і як мало хороших майстрів перукарів. Якщо ви давно мріяли працювати з волоссям, мати цікаву високооплачувану професію, то рекомендуємо не втрачати час і починати навчатися вже сьогодні. Великий попит, але мало якісної пропозиції дозволить зайняти конкурентні позиції в сфері б’юті-послуг. Пройти курси перукаря в місті Миколаїв – це перший крок до нової професії і чудова інвестиція в своє майбутнє.

Наша школа перукарів «Start Today» готує майстрів по жіночим і чоловічим стрижок, всім технікам фарбування і зачіскам. Якщо ви новачок, то рекомендуємо звернути увагу на базовий курс, де навчання проводиться з азів до рівня майстра універсала. Бажаючим ж підвищити свою кваліфікацію ми рекомендуємо поглиблений курс, де ви познайомитеся з основами колористики, складними техніками фарбування і попрацюєте з проблемними питаннями, які виникають в роботі майстрів. Для специфічних цілей можете вибрати курс чоловічих стрижок, вечірніх та весільних зачісок або косоплетенія.

Де і в яких умовах проходять курси перукарів в нашій школі?

Для проведення практичних занять в навчальному центрі обладнані спеціальні аудиторії-студії. Всі уроки проходять саме там. Вам не доведеться мити голову моделям з чайника і кухлів або ходити на практику в салони, де ви будете почувати себе не в своїй тарілці. Наявність перукарні мийки та гарячої води – речі самі собою зрозумілі. Але багато хто цим нехтують і учні займаються в некомфортних умовах.

Мета курсу: профільне навчання майстрів-універсалів перукарської справи. Нашим кращим випускникам раді в будь-яких салонах краси. Якщо ви талановиті і хочете розвиватися, то ми з радістю допоможемо вам у працевлаштуванні. У нас постійно поновлена ​​база салонів краси, готових приймати випускниць на роботу.

Роботи учнів

Програма базового курсу:

  1. Обладнання робочого місця перукаря. Види інструментів для роботи майстра і їх правильний вибір. Санітарна обробка та правила техніки безпеки.
  2. Психологія спілкування з клієнтом при роботі в салоні краси.
  3. Волосся. Їх види та типи. Правильне миття та догляд за волоссям.
  4. Види стрижок. Розподіл волосся на зони. Види відтяжок.
  5. Виконання базових жіночих стрижок. Відпрацювання на моделях
  6. Виконання базових чоловічих стрижок. Відпрацювання на моделях
  7. Класичні дитячі стрижки
  8. Покраска волосся. Техніка виконання однотонного фарбування на натуральні або фарбоване волосся. Техніка виконання мелірування. Відпрацювання на моделях.
  9. Залікове заняття і видача сертифіката.

Отримайте детальну консультацію з питань навчання зателефонувавши по телефону або натиснувши кнопку «Записатися» внизу сторінки. Почніть навчання вже на наступному тижні.

Наші ціни

Ціна актуальна при оплаті всього курсу одним платежем
НАВЧАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНО
Тривалість
50 академ
часов
Студентів
1 Студент
5895
грн.
6550 грн.
НАВЧАННЯ В МІНІ-ГРУПІ
Тривалість
50 академ
часов
Студентів
2-3 Студента
5265
грн.
5850 грн.