Курси візажу
Краса і здоров'я

Курси візажу

На курсі ви дізнаєтеся ключові прийоми створення бездоганних стилів і дізнаєтеся все про кар’єру візажиста. Пройшовши курси візажу в місті Миколаїв, ви зможете освоїти нову професію в б’юті-сфері. Цей курс є ідеальним першим кроком до роботи в індустрії краси. Після вивчення теоретичної бази і демонстрації піде можливість попрактикуватися на моделях, запрошених для вас навчальним центром. Пройшовши всі уроки макіяжу, ви навчитеся як створити природний зовнішній вигляд, використовуючи мінімум косметики, денний спосіб на кожен день, вечірній макіяж для будь-якої події.

Навчання включає в себе:

Теоретична частина:

Роль професії візажиста. Шкіра та догляд за шкірою. Робота з кистями і їх обробка після клієнта. Тон шкіри, вибір основи під макіяж і її застосування.

Колористика, підбір кольорової гами для кожного клієнта. Стилі макіяжу. Техніка коригуючого макіяжу. Make-up очей, губ. Догляд за бровами. Робота з накладними віями.

Актуальні тенденції в сфері краси. Кращі поради для роботи в галузі

Практична частина:

Nude. Техніка виконання невидимого макіяжу.

Денний макіяж. Невагомий образ на кожен день.

Техніка smoky eyes. Робота з насиченими відтінками.

Стрілки і накладні вії.

Color make-up. Робота з контрастними відтінками.

Карандашная корекція очей.

Створення весільного образу нареченої.

Вечірній макіяж.

Віковий макіяж.

Результати практичних занять

Рівень для початку:

Це курс для початківців візажистів. Від вас вимагається лише інтерес до досліджуваної області. Попереднього досвіду роботи не потрібно. Якщо ви практикуючий візажист, який бажає підвищити професійну кваліфікацію, то радимо вам вибрати наш курс для просунутих.

Бронювання:

Ваше місце в групі або на навчання індивідуально підтверджується після того, як ви забронювали його особисто у нас в офісі або по телефону і внесли відповідну передоплату. У нас немає крайнього терміну записи. Місця пропонуються за принципом «першим прийшов – першим обслужений». З цього ми рекомендуємо вам записуватися заздалегідь, щоб отримати можливість вибрати найзручніший час.

Телефонуйте на номер телефону вказаний на сайті вже зараз і отримаєте більш детальну консультацію у нашого менеджера.

Наші ціни

Індивідуально
Тривалість
60 академ
часов
Студентів
1 Студент
18000 грн
грн.
Міні-група
Тривалість
60 академ
часов
Студентів
2-4 Студента
10500 грн
грн.