Курси педикюру
Краса і здоров'я

Курси педикюру

Догляд за ступнями сильно відрізняється від процедури манікюру. Майстер повинен не тільки надати естетичну форму нігтям і нанести покриття. Але і обробити шкіру ніг, надати ступень ніжність і м’якість. Опанувати цей фах у Миколаєві допоможуть курси педикюру від Start Today.

Які види педикюру можна навчитися робити на курсах?

Школа Start Today в Миколаєві пропонує до вивчення наступні види:

апаратний педикюр

Педикюр з основами подології

Апаратна обробка вимагає наявності спеціального фрезера. Ноги не потрібно розпарювати, процедура відбувається швидше, в порівнянні з класичними методами. Обробка виконується кількома фрезами, кожна з яких підходить для певної ділянки ступні. Курс апаратного педикюру в школі міста Миколаїв Start Today роз’яснює тонкощі використання насадок для різних випадків.

Подологіческій педикюр – це різновид апаратної обробки. Такий догляд потрібно клієнтам з проблемами: грибком, вросшими нігтями, мозолями, дуже огрубілою шкірою стоп і тріщинами.

В нашій школі надаються всі необхідні матеріали і посібники, обладнання та косметика. На уроки учням потрібно приносити тільки конспект і ручку.

Навчання лікувального педикюру і інших видів проводиться індивідуально і в міні-групах, де кожному майстер може приділити увагу.

Кому підходить навчання у нас?

Курси педикюру від нашої школи підходять новачкам, які не мають знань, і майстрам, які бажають поліпшити свою техніку. Після проходження навчання видається сертифікат, що дозволяє працювати в салонах або відкрити свій приватний кабінет.

У школі Start Today в Миколаєві буде комфортно людям з будь-яким рівнем знань, різного віку.

Чому ми?

У будь-якій професії є свої тонкощі. Наші викладачі дозволяють перейняти досвід практикуючих майстрів і відразу починати завоювання клієнтів, пропонуючи догляд високої якості.

Тим, хто не перший рік працює в індустрії краси, заняття допоможуть дізнатися про нові матеріали і сучасні технології. Навчання – це відмінний спосіб по-новому поглянути на свою професію. Поспілкуватися з однодумцями і набратися нових ідей.

Запишіться сьогодні і вже через місяць приймайте перших клієнтів.

Наші ціни

БАЗОВИЙ ІНДИВІДУАЛЬНО
Тривалість
4 занять
Студентів
1 Студент
6500
грн.
БАЗОВИЙ В МІНІ-ГРУПІ
Тривалість
4 занять
Студентів
2-4 Студента
6500
грн.