Курси з психології онлайн
Курси онлайн

Курси з психології онлайн

Курси психології онлайн – це сучасний вид навчання, який підійде кожному, хто бажає поліпшити якість свого життя і навчитися будувати відносини з людьми в різних сферах – сім’я, робота, неформальне спілкування з друзями. З 2016 ми навчили понад 1000 студентів офлайн в нашому офісі в Миколаєві і тепер стаємо доступні для всього світу!

Наше завдання – не давати вам «корисні поради», а навчити знаходити вихід з будь-якої життєвої ситуації самостійно. Навчання в учбовому центрі Start Today – це можливість отримати відповіді на найважливіші та болючі питання. В результаті 98% наших слухачів з упевненістю заявляють – «Я задоволений своїм життям».

Кому підійдуть онлайн курси з психології?

Тим, хто цікавиться психологією для особистих цілей, хоче краще розуміти себе і вміти будувати комунікацію з оточуючими.
Тим, хто хоче використовувати отримані знання в професійних цілях. Навчання дасть можливість надавати психологічну допомогу іншим і ефективно вирішувати конфліктні ситуації.
Менеджерам і керівникам, які бажають краще розуміти мотиви поведінки людей (співробітників, підлеглих, партнерів) для організації ефективної роботи.

Коротко про курс:

Формат навчання: дистанційно через Skype або Viber

Час проведення занять: за запитом з 9:00 до 21:00 щодня

Старт занять: щотижня

Тривалість: 18 годин

Сертифікат про проходження курсу: є

Чому слухачі вибирають «Start Today» щоб пройти онлайн навчання психології?

  1. Можливість проходження пробного уроку, тривалістю в 1 годину або безкоштовної 15 хвилинної консультації у викладача, який буде вас навчати.
  2. Гнучкість програми навчання. Базова програма курсу адаптується під запити учня. Ми завжди робимо акцент на ті теми, які найбільше цікавлять слухача.
  3. Дистанційні курси психології дають можливість займатися з будь-якої точки землі і не залежати від погодних умов. Все, що вам потрібно – комп’ютер або інший девайс, на якому встановлений Skype, Viber або WhatsApp.
  4. Курс психології в Start Today – це не просто набір відео лекцій, як у багатьох школах. Це повноцінне спілкування з психологом і його увага протягом всього уроку. Гарантуємо 100% повний зворотний зв’язок з нашого боку протягом всього курсу.
  5. В курсі навчання багато практичних занять. Після виконання завдань, його буде перевіряти психолог, що працює з вами. Бути залученим в процес на 90% ефективніше звичайного прослуховування лекцій.
  6. Ви пройдете онлайн навчання психології з сертифікатом. Готовий документ з мокрою печаткою ми відправимо вам в будь-який куточок України відразу після закінчення курсу.

Программа курсу практичної психології

Це базовий варіант програми курсу, який буде скорегований під ваші потреби
1. Загальне поняття про психологію.
2. Поняття характеру та темпераменту. Типи темпераменту. Взаємини з людьми різних темпераментів.
3. Мотиви в поведінці людини. Як емоції впливають на вчинки людини. Як керувати емоціями. Самоконтроль.
4. Психологічні маніпуляції. Виявлення та захист від психологічних маніпуляцій.
5. Психологія впливу.
6. Про конфлікти в житті людини.
7. Кризи. Як криза може стати поштовхом для подальшого розвитку?
8. Стрес і його вплив на особистість. Релаксація. Позитивні установки.
9. Психосоматика. Як психічний стан впливає на наше здоров'я.
10. Підбиття підсумків.

Є сумніви? Дайте нам 1 годину на пробному уроці і ми переконаємо вас залишитися з нами. Залиште заявку на навчання прямо зараз!

Вартість навчання

При повній оплаті всього курсу ви заощаджуете 400 гривень
Практична психологія
Тривалість
18 годин
Студентів
1 Студент
7200
грн.
7600 грн.
Практична психологія в групі
Тривалість
18 годин
Студентів
3-4 Студента
4200
грн.
4600 грн.
Дитяча психологія
Тривалість
9 годин
Студентів
1 Студент
3600
грн.
4000 грн.

Зразок сертифіката про проходження курсу