Блог про психологію

Емоційна зрада

Емоційна зрада

Блог про психологію
Невірність у відносинах чи зрада — це акт порушення обіцянки залишатися вірним чоловікові чи партнерові. Незалежно від того, чи була ця обіцянка дана через релігійні...
Подробнее...
Психічна самотність і як з нею впоратися

Психічна самотність і як з нею впоратися

Блог про психологію
Самотність – це емоція, з якою хоча б раз у житті стикається практично кожен. Для одних це швидкоплинний досвід, для інших – повторюване почуття відчаю...
Подробнее...

Обери свій курс

За даними Американської психологічної асоціації, психологія – це наукове дослідження розуму та поведінки. Психологія є багатогранною дисципліною і включає безліч областей дослідження, таких як розвиток людини, спорт, здоров’я, клінічна, соціальна поведінка і когнітивні процеси.

Саме завдяки такому великому впливу на життя сучасної людини психології ми створили свій онлайн курс психології, з яким ви можете ознайомитись на нашому сайті.

Чому ми створили цей блог про психологію?

Психологія насправді є дуже новою наукою, більшість досягнень якої відбулася за останні 150 років або близько того. Однак його походження можна простежити до Стародавньої Греції, 400 – 500 років до н.

Акцент був зроблений на філософію, коли великі мислителі, такі як Сократ (470 р. до н.е. – 399 р. до н.е.), вплинули на Платона (428/427 р. до н.е. – 348 /347 р. е.), який, своєю чергою, вплинув на Аристотеля (384 р. е. — 322 р. е.).

Раніше філософи обговорювали багато тем, що вивчаються сучасною психологією, такі як пам’ять, свобода волі і детермінізм, природа і виховання, потяг і т.д.

Область психології велика, включаючи її кар’єрні ролі як шкільного, клінічного, консультаційного, промислового чи дитячого психолога. Так само на сьогоднішній день є просто маса тем, які будуть корисні будь-кому, хто цікавиться темою психології, тому ми і створили цей блог про психологію.

Якщо у вас є питання або ви хочете, щоб ваша стаття була включена в наш блог з психології, напишіть нам.