Курси італійської мови в Миколаєві
Іноземні мови

Курси італійської мови в Миколаєві

Наблизитися до культури Італії з її багатою історією допоможуть репетитори компанії Start Today. По завершенні навчання на курсі італійської мови в Миколаєві Вам не доведеться користуватися послугами перекладача. Ви зможете самостійно спілкуватися з носіями мови. Це допоможе відвідати країну в якості туриста або налагодити вигідні партнерські відносини із зарубіжними бізнесменами.

Чому ми?

Репетитор італійської мови компанії Start Today – це професіонал. Викладач використовує методики навчання, які дозволяють донести до учнів найбільш важливу інформацію. Урок будується на живому спілкуванні і вивченні теоретичної частини уроку.

Поетапне навчання

Навчальний центр Start Today в Миколаєві пропонує курс італійської мови, який базуються на застосуванні інноваційних методик навчання. Наші викладачі враховують базовий рівень учнів, які хочуть продовжити вивчення італійської або почати з нуля. Для слухачів запропоновано кілька типів навчання – індивідуальні заняття або групові. Як правило, група складається з 2-4 чоловік. Саме така кількість людей оптимально для створення спокійної атмосфери в класі.

Курс розділений на конкретні рівні:

нульовий;

елементарні знання;

задовільні знання;

середній;

хороший;

високий.

Проведення занять будується відразу в декількох актуальних програмах: бізнес (ділове спілкування з носіями), загальне проходження теорії, граматика і швидке інтенсивне вивчення.

Для більшої ефективності дайте відповідь на ці питання перед самим собою

З якою метою ви будете надалі використовувати набуті знання -туризм, робота, навчання або інше.

Наявність вільного часу для виконання домашніх завдань, а також відвідування всіх запланованих занять. Це один з важливих критеріїв для досягнення результату.

Доведено, що ця мова запам’ятовується набагато легше в порівнянні з англійським. Він досить легкий, музичний, його дуже часто вибирають в якості другої іноземної. Це обумовлено тим, що якщо людина вже володіє одним з діалектів романської групи, вивчення італійської не надасть особливих складнощів.

Як почати навчання в Start Today?

Все дуже просто, телефонуйте нам в офіс і записуйтеся у адміністратора вже зараз на пробний урок, або на повний курс.

Наші ціни

Знижена ціна актуальна при оплаті всього курсу одним платежем
ОБУЧЕНИЕ БАЗОВИЙ ІНДИВІДУАЛЬНО
Тривалість
56 академ
часов
Студентів
1 Студент
8000
грн.
НАВЧАННЯ В МІНІ-ГРУПІ
Тривалість
56 академ
часов
Студентів
2-4 Студента
за запитом
грн.