Курси італійської мови в Миколаєві
Іноземні мови

Курси італійської мови в Миколаєві

Наблизитися до культури Італії з її багатою історією допоможуть репетитори компанії Start Today. По завершенні навчання на курсі італійської мови в Миколаєві Вам не доведеться користуватися послугами перекладача. Ви зможете самостійно спілкуватися з носіями мови. Це допоможе відвідати країну в якості туриста або налагодити вигідні партнерські відносини із зарубіжними бізнесменами.

Чому ми?

ЯК ВИКЛАДАЧ НАВЧАЄ МОВі?
Репетитор італійської мови компанії Start Today будує заняття на живому спілкуванні. У той час, коли інші зубрять правила, наші студенти спокійно спілкуються.
ЯКА ФОРМА НАВЧАННЯ?
Поетапне навчання. Навчальний центр Start Today в Миколаєві пропонує курс італійської мови, який базується на застосуванні інноваційних методик навчання. Наші викладачі враховують базовий рівень учнів, які хочуть продовжити вивчення італійської або почати з нуля.
ЯКІ ТИПИ НАВЧАННЯ?
Ми пропонуємо кілька типів навчання - індивідуальні заняття або групові. Для тих, хто прийшов на навчання в компанії друзів або з родиною, діють приємні знижені тарифи.
ЯК ПРОВОДЯТЬСЯ ЗАНЯТТЯ?
Проведення занять будується відразу в декількох актуальних програмах: бізнес (ділове спілкування з носіями), загальний курс, упор на граматику для вступників у італійські вузи і швидке інтенсивне вивчення.

Доведено, що італійська мова запам’ятовується набагато легше в порівнянні з англійською. Вона досить легка, музична, її дуже часто вибирають в якості другої іноземної. Це обумовлено тим, що якщо людина вже володіє одним з діалектів романської групи, вивчення італійської не викличе особливих складнощів.

Записатися на навчання

Як почати навчання в Start Today?

Все дуже просто, телефонуйте нам в офіс і записуйтеся у адміністратора вже зараз на пробний урок, або на повний курс.

Наші ціни

БАЗОВИЙ ІНДИВІДУАЛЬНО
Тривалість
8 занять
Студентів
1 Студент
2400
грн.