Курси турецької мови в Миколаєві
Іноземні мови

Курси турецької мови в Миколаєві

Приблизно 75 мільйонів людей розмовляють турецькою мовою як рідною, що робить його одним з 15 найбільш поширених в світі перших мов. Ще 15 мільйонів говорять на ньому як на другому. Вивчення турец, дуже корисно адже його застосування дуже багатогранне.

Ви збираєтеся в захоплюючу подорож в Стамбул? Або можливо ви їдете до Туреччини на постійне місце проживання або по роботі? Можливо ведете бізнес з іноземними компаніями залишаючись в Україні? Тоді ласкаво просимо на курси турецької мови в Миколаєві від компанії Start Today!

Ми є школою турецького в Миколаєві і ми пропонуємо широкий спектр курсів і послуг. У нас величезний досвід навчання і більше 500 вдячних клієнтів.

Прогрес ви побачите з першого дня, тому що всі наші заняття будуть проводитися тільки на турецькому з акцентом на розмовну практику.

Ви можете вибрати між:

● навчання з нуля

● навчання для просунутих

● інтенсивний курс (1,5-2 місяці)

Трохи про користь навчання

Якщо ви коли-небудь їздили в Туреччину, ви, мабуть, помітили, як мало вони говорять про англійську. Це майже дратує. Якщо ви не перебуваєте в Султан-Ахмет, в центрі туристичного району Стамбула. Ви будете часто пояснювати все на пальцях. Тому, деякі знання для спілкування знадобляться.
Як і будь-який, ця мова завантажений історичними знаками. Алфавіт, перемикається з арабського на латиницю, є прекрасним прикладом. Таким чином, багато з культури та історії можна витягти з однієї мови.

Дуже мало інформації публікується англійською, арабською або будь-якому іншому мовою. І якщо ви опануєте турецьким, ви отримаєте повний доступ до всього, що опубліковано в Туреччині. Ви зможете краще зрозуміти політичне життя, ніж ті, хто має доступ тільки до англійських джерел.

Чому саме ми

Вибираючи навчальний центр Start Today ви зможете пройти навчання у досвідченого репетитора з багаторічним стажем викладання і глибокими знаннями. Більшість наших вчителів багато років проживали в країні, мову якої вони викладають і говорять на ньому без акценту. Таким чином, ви зможете в найкоротші терміни навчитися говорити читати і писати.

НАШІ ЦІНИ

Знижена ціна актуальна при оплаті всього курсу одним платежем
БАЗОВИЙ ІНДИВІДУАЛЬНО
Тривалість
56 академ
часов
Студентів
1 Студент
6255
грн.
6950 грн.
НАВЧАННЯ В МІНІ-ГРУПІ
Тривалість
56 академ
часов
Студентів
2-4 Студента
4185
грн.
4650 грн.
ЕКСПРЕС ІНДИВІДУАЛЬНО
Тривалість
28 академ
часов
Студентів
1 Студент
3705
грн.
3900 грн.