Вивчення англійської зробить вас розумнішим

Вивчення нового допомагає вашому мозку функціонувати по-новому. В прямому сенсі!

Дослідження показують, що вивчення нової мови змінює структуру нашого мозку (не хвилюйтеся, це добре). Це впливає на ті частини, які відповідають за пам’ять, свідоме мислення і багато іншого. Простіше кажучи, вивчення англійської мови може зробити його більш сильним і універсальним.

Дослідження також показують, що білінгвізм може зберегти мозок здоровим в літньому віці. А також поліпшити пам’ять, концентрацію та інші навички. Навчання також може допомогти вам в іспитах TOEFL, і зробить вас більш креативним.

Якщо ви вивчаєте англійську мову, ви можете читати книги без перекладу, переглядати кінофільми в оригіналі і вести спілкування з іноземцями. Це відкриє шлях до багатьох інших подій, допоможе вам дізнатися нові речі і змусить вас відчувати себе розумнішими.

Ну, що ж ви чекаєте? Не соромтесь! Чим раніше ви почнете навчання, тим раніше ви зможете користуватися всіма цими перевагами. Курси англійської мови в Миколаєві в компанії Start Today відкриють перед вами такі прекрасні перспективи, про які ви прочитали вище.

Користь проходження курсу при здачі тестування

Якщо ви вивчите мову досить добре, щоб пройти такі тести, як TOEFL, ви зможете вчитися в іноземних університетах по всьому світу.

Це гарна новина, якщо ви хочете переїхати в іноземний регіон або попрацювати в одному з них – студентська віза може вам в цьому допомогти.

TOEFL, зазначений вище, є одним з найбільш поширених тестів на знання англійської мови. Інші включають IELTS і Кембриджські іспити.

Навіть якщо вам не потрібно здавати тест з певної причини або ви вже закінчили коледж, підготовка до нього все ж може допомогти вам поліпшити мовні навички. Ви отримаєте основні навички, необхідні для спілкування іноземною. І якщо ви в кінцевому підсумку здасте тест, це означає, що ваш рівень спілкування і розуміння на дуже високому рівні!

Репетитори навчального центру Start Today знайомі зі структурами всіх міжнародних іспитів. І записавшись до нас на курси ви можете бути впевнені в успішному проходженні кожного з них на високий бал.

Ссылка на основную публикацию
Вивчення англійської зробить вас розумнішим
Start Today
Start Today